Logo
Čtení

Je nutný sociální marketing?

Poslední dekádu celý svět ovlivnil příchod různých sociálních sítí a s ním i sociální marketing. Sociální sítě se postupně staly každodenním pomocníkem v komunikaci nejen mezi svými přáteli ale i mezi dalšími sociálními skupinami. Vždyť jenom v ČR má účet na jednom z těchto portálů více než 2/3 populace a na nejznámějším z nich – Facebooku – polovina všech našich obyvatel.

Je tedy možné sociální marketing neřešit?

Tvrdit, že jakákoliv firma po vytvoření webu nepotřebuje sociálního marketing? Dle naši společnosti Elephast už to není možné.

Vytvoření kvalitního webu je samozřejmě základní kámen vaší prezentace. Není to ale vše, co stačí k tomu, aby se zákazníci dozvěděli o všech vašich produktech a akcích, které pořádáte, včetně sdílení fotografií a videí. Sociální marketing umožňuje každodenní kontakt s lidmi, které jednoznačně zajímáte. Fanoušky vaší stránky se skoro vždy stávají lidé, které vaše téma dostatečně zaujalo. A největší výhoda je, že pokud se dělá sociální marketing efektivně, celkové náklady jsou minimální a jeho přínos enormní. Stačí jeden fanouškovský „like“ a hned se příspěvek zobrazí minimálně dalším sto lidem v jeho okolí. Nebyla by škoda si nechat tuto příležitost proklouznout mezi prsty?

Naše společnost nabízí tvorbu účtů na všech sociálních sítích, které si zákazník bude přát (Facebook, Twitter, YouTube,..), a pomůže s rozjezdem kvalitní online propagace vaší firmy pomocí sociálního marketingu.

Comments are closed.